Kontakta oss

Frågor? Funderingar? Eller vill du engagera dig lite mer?

Om du har frågor om vad vi gör, vad du kan göra, våra kommande arrangemang, och andra allmänna frågor eller önskningar, kontakta:

GaleOrdförande
Mattias Modin
E-Mail:
modin.mattias90@gmail.com
805aa3b9-7299-4b69-cb8d-d8859f7dcc43Sekreterare
Tobias Eriksson
E-Mail:
ver1_0@hotmail.com
MikkoKassör
Mikko Magnuson
E-Mail:
mikko@gensokyo.net
AkuLedamot
Michael Stahre
E-mail:
michael.stahre@gmail.com
EroknirLedamot
Erik Persen
E-Mail:
SpinKappaDesu@gmail.com
MithraLedamot
Pontus Lindblom
E-Mail:
Pontuslindblom92@gmail.com
RheeveLedamot
Samuel Eklund
E-Mail:
Samuel.eklund83@gmail.com
LeviasPrimeLedamot
Hussein Kadhum
E-Mail:
ennohk1@gmail.com
PatriarkatetLedamot
Alexander Lundgren
E-Mail:
A.k.o.lundgren@gmail.com
KiyoshiLedamot
Loke Lonegran
E-Mail:
loke.lonegran@hotmail.se
SodaLedamot
Soda Nilsson
E-Mail:
sodamachine@hotmail.com
AdaLedamot
Andreas Vollertzen
E-Mail:
andreas.vollertzen@live.com
NueLedamot
Fredrik Köhler
E-Mail:
fredrik.kohler@protonmail.com
NaconRevisor
Henrik Lagerholm
E-Mail:
lagerholm.henrik@gmail.com